Heeft u een vraag, wilt u een afspraak maken, of is er een andere reden dat u contact op wilt nemen? Wij helpen u graag verder.

+31 088 484 9250
Sales@electroproject.nl

 

Correspondentieadres

Houthavenkade 44 - 46
1506 PD, Zaandam

KvK-nummer     : 35013591
BTW-nummer    : NL0035.11.194.B01

Spare part bestellingen en/of service opdrachten:
Sales@electroproject.nl
Algemene mail t.b.v. Service: Back-Office-Service@Electroproject.nl
Planning & coordinate: Marc Kirchner MKirchner@electroproject.nl +31(0)88-4849281
+31(0)6-12325059
Technical support: Technicus HelpDesk@electroproject.nl +31(0)88-4849283
Werkvoorbereiding en contract coördinator Aandrijftechniek: Charles Pietersz CPietersz@electroproject.nl +31(0)88-4849282
+31(0)6-42394098
Werkvoorbereiding en contract coördinator Energiesystemen: Corne Hogenes CHogenes@electroproject.nl +31(0)6-83148340
Accountmanager Onderhoudscontracten: Marijn Baanen MBaanen@electroproject.nl +31(0)88-4849080
+31(0)6-22493044
Service manager: Hans Bas HBas@electroproject.nl +31(0)6-19873292


Contact informatie verkoop binnendienst:

Mail Sales@electroproject.nl
WhatsApp +31(0)6-13759089
Verkoop algemeen +31(0)88-4841133

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u hulp nodig of een vraag? Vul onderstaand formulier in en we nemen z.s.m. contact met u op.